Сумщина може повернутися до суворого карантину, якщо зростатиме захворюваність на COVID-19

0

Про це зазначив директор Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Володимир Збаражський під час онлайн-брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію на Сумщині.

Сумщина може повернутися до суворого карантину, якщо зростатиме захворюваність на COVID-19

За його словами, наразі велике занепокоєння викликає те, що люди почали нехтувати заходами безпеки у період, коли карантин поступово послаблюється, а коронавірусна інфекція нікуди не зникла.

Протягом двох останніх діб в Україні фіксують антирекрд за кількістю виявлених захворювань на коронавірус (майже 700 випадків на добу). Сумщина, на жаль, також має невтішні результати. Протягом останнього тижня в області було зареєстровано 26 випадків захворювання: Сумах, Білопільському, Буринському та Тростянецькому районах.

У Білопільському районі ситуація залишається невтішною, адже там за минулий тиждень було виявлено сім нових випадків, загальна кількість інфікованих наразі становить 13 осіб. У Тростянці та Тростянецькому районі зареєстровано 11 випадків захворювання на COVID-19, один хворий помер, за період з 5 по 12 червня було виявлено також сім нових випадків. Та третій осередок – Суми, де за тиждень виявлено сім хворих.

Володимир Збаражський наголосив, що у разі суттєвого зростання захворюваності в більше ніж 10 областях України, Уряд може знову посилити карантин.

Коментувати
19 червня 2020
18 червня 2020
17 червня 2020
16 червня 2020
15 червня 2020