Сумщина отримала понад 200 генераторів та 25 автономних вуличних освітлювача

0

22 територіальні громади з Сумського, Охтирського, Шосткинського та Конотопського районів, які є найбільш постраждалими від російської агресії, отримали понад 200 генераторів та 25 автономних вуличних освітлювачів. Про це повідомила керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області Марина Лобова.

Сумщина отримала понад 200 генераторів та 25 автономних вуличних освітлювача

«Вже навесні було цілком зрозуміло, що одним з найбільших ризиків буде руйнування ворогом енергетичної системи країни та інших соціально-важливих об’єктів інфраструктури, − зазначила вона. − Тому Програма U-LEAD організувала таку важливу допомогу для наших територіальних громад. Ми отримуємо повідомлення, що це обладнання вже зараз допомагає у вирішенні складних питань з освітленням, опаленням та зв’язком».

Як розповів голова прикордонної, Білопільської громади Юрій Зарко, отримані генератори від U-LEAD допомагають налагодити роботу місцевого хоспісу та терцентру – люди похилого віку з теплом, використовуються генератори й для старостинських округів, для тих територій, де постійні обстріли.

У прикордонній Новослобідській громаді генератори використовуються у пункті Незламності та на пунктах тимчасового перебування на випадок надзвичайних ситуацій, більшість яких розміщена в приміщеннях медичних закладів, повідомила голова громади Ольга Гаркавенко.

«Ми отримали технічну допомогу у вигляді генераторів, освітлювача, інструментів від Програми U-LEAD. Наша громада знаходиться під постійними обстрілами з боку ворога. Завдяки наданій допомозі ми вирішили нагальне питання щодо енергозабезпечення під час сталого знеструмлення території громади. Ми щиро дякуємо за надану допомогу», − зазначила Ольга Гаркавенко.

Інформація з сайту Сумської ОВА

Коментувати
03 лютого 2023
02 лютого 2023
01 лютого 2023
31 січня 2023