Сумщина отримає від ЄС понад 40 мільйонів гривень на розвиткові проекти

0

Комісія Мінрегіону підтримала 7 проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися на Сумщині за рахунок коштів держбюджету, отриманих від ЄС. Про це повідомляють на офіційному порталі облдержадміністрації. 

Сумщина отримає від ЄС понад 40 мільйонів гривень на розвиткові проекти

Сумщина отримає від ЄС понад 40 мільйонів гривень на розвиткові проекти

Сумщина має плідну багаторічну співпрацю із ЄС, яка втілюється в конкретних проектах. Так, Європейським Союзом підтриманий 161 мікропроект від області на суму понад 40 мільйонів гривень. Це і водогони, і побудова ЦНАПів, і вуличне освітлення, і обслуговуючі кооперативи. У минулому році ми подали в Мінрегіон 31 проект, 7 із них на суму понад 40 мільйонів гривень підтримано, – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської ОДА Микола Подопригора.

Серед проектів, які відібрала конкурсна комісія Мінрегіону: придбання 27 санітарних автомобілів для Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (8,6 мільйона з ЄС плюс майже 3 мільйона з обласного та місцевих бюджетів), придбання пересувного діагностично-лабораторного комплексу (амбулаторії) для Сумської обласної клінічної лікарні (понад 5 мільйонів та 1,3 мільйона гривень – кошти ЄС і обласного та місцевих бюджетів відповідно), реставрація Садиби Кенінга в Тростянці (8,6 мільйона і 2 мільйони гривень) тощо.

Радник із питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова повідомила про ті програми і проекти, у яких Сумщина може взяти участь.

Нині Україна є в абсолютних пріоритетах для Європейського Союзу. І та допомога, ті можливості і ті програми, які сьогодні надаються вам, є абсолютно безпрецедентними. Тому Сумщині треба використовувати їх по максимуму. Візит Представництва ЄС до Сумської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які ми проводимо по всій країні. Наша мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС, – зауважила Вікторія Давидова.

Протягом двох днів учасники Представництва ЄС в Україні презентуватимуть представникам обласної та місцевої влади різноманітні конкурси, гранти і програми, підтримані Європейським Союзом.

Коментувати

15 січня 2019