На Сумщині побудувати стіну на кордоні з Росією наразі неможливо

0

Через постійні обстріли стіну на кордоні Сумської області з країною-агресоркою зараз звести неможливо. Проте постійно триває укріплення і першої, і другої, і третьої ліній оборони населених пунктів області. Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький під час трансляції «Медіацентру Україна».

кордон України прикордоння Сумщини

За його словами, Сумська ОВА намагається максимально забезпечити військових, що обороняють державний кордон України на Сумщині, усім необхідним, щоб мешканці як області, так і всієї України були впевнені, що через нашу область ворог не зайде.

«Робота з укріплення державного кордону ведеться щоденно і не припиниться до нашої остаточної перемоги. Але здійснювати такі масштабні інфраструктурні будівельні проєкти (зведення стіни,  ред.) через присутність російських військових вздовж кордону ми не можемо», — сказав Дмитро Живицький.

Водночас він зазначив, що попри постійну присутність поблизу кордону підрозділів, що обстрілюють населені пункти області зі своєї території, жодних ударних угруповань, які б могли спробувати прорвати кордон, на Сумщині наразі не зафіксовано.

Фото — Портал МВС

***

Також слідкуйте за сторінками нашого видання у Telegram, Facebook та Instagram.

Коментувати
07 грудня 2022
06 грудня 2022