Сумщина увійшла до п’ятірки лідерів за результатами Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”

0

Акція проходила з 1 по 30 квітня 2019 року. За цей час Сумська область зібрала майже 501 тисячу гривень.

Сумщина увійшла до п’ятірки лідерів за результатами Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”

Цьогорічна акція проходила під гаслом «Дитяче серденько, живи!» тому зібрані кошти будуть спрямовані на придбання обладнання для діагностики коливань артеріального тиску та спостереження за станом пацієнтів під час лікування в стаціонарі Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, зокрема монітору артеріального тиску «АВРМ-05» (комплект), монітору пацієнта.

Необхідність підтримки саме кардіологічного відділення обласної дитячої лікарні зумовлена тим, що це відділення є основним центром з діагностики та лікуванню кардіоваскулярної патології у дітей, а також відбору пацієнтів на хірургічну корекцію вад серцево-судинної системи та порушень серцевого ритму до кардіохірургічних центрів. У середньому 50 дітей області з вродженими вадами серця оперують щорічно. А кількість дитячих кардіоревматологів в області обмежена. Вони наразі є лише в Сумах, Ромнах, Конотопі, Охтирці Шостці.

Довідково: За результатами ХІV всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» зібрано 5 494 449, 24 гривень. Це рекордна сума за всі роки проведення акції, що перевершила торішній результат більше ніж на півтора мільйона гривень.

Офіційні підсумки акції «Серце до серця 2019» можна знайти за посиланням.

Коментувати
04 грудня 2019
03 грудня 2019