Сумська “Батьківщина” виключила з партії двох депутатів

0

Депутатів Сумської міськради Валерія Заїку та Ольгу Фірсову виключили з партійних лав. Про це заявив очільник фракції ВО “Батьківщина” в СМР Василь Гончаров. 

Фото xpress.sumy.ua

Фото xpress.sumy.ua

На жаль, серед депутатів нашої фракції є такі, які своїми діями дискредитують партійну організацію. За систематичне порушення партійної дисципліни, за невиконання доручень партії та дії, спрямовані на підрив авторитету партійної організації бюро Сумської міської парторганізації ВО “Батьківщина” постановило виключити з лав партії Валерія Заїку та Ольгу Фірсову. Також їх виключили і з фракції ВО “Батьківщина” у Сумській міськраді, – наголосив голова фракції.

Однак, назвати дії, що кваліфікували як “ганебні вчинки” Василь Гончаров не зміг.

Ви почули, що я порушував партійну дисципліну. Яким чином? Тим, що я як депутат Сумської міськради відстоював інтереси громади міста Суми? Якщо я викривав корупційні схеми в місті Суми, то це не значить, що я порушував партійну дисцпиліну? Можливо я помиляюся, але вважаю, що ВО “Батьківщина” в м. Суми нічим не краща за Партію регіонів, – заявив депутат міськради Валерій Заїка.

Нагадаємо, що до складу Сумської міської ради входять 42 депутати. Вони об’єднані у шість фракцій, найбільшою з яких залишається «Батьківщина» (15 обранців). Позафракційними відтепер є три обранці.

Коментувати
02 грудня 2020
01 грудня 2020
30 листопада 2020
27 листопада 2020
26 листопада 2020
25 листопада 2020
24 листопада 2020
23 листопада 2020