Сумська область опинилась на останньому місці по боротьбі з ВІЛ та СНІД

0

Сумська область опинилась на 26-мі місці за рівнем коштів, виділених на протидію ВІЛ-інфекції та СНІДу
Про це сьогодні, 18 січня, повідомив Інституту аналітики та адвокації. Його фахівці проаналізували показники всіх регіонів України та створили рейтинг, що показав успішність кожної області у виконанні плану боротьби зі СНІДом. Під час дослідження брали до уваги лише місцеві бюджети. Сумська область на 26 місці за рівнем затверджених коштів.

Усього на 2017 рік для виконання програми протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу з планованого бюджету, розміром 4,3 млн. грн. виділили 891 тис. грн.

– Особливу увагу ми приділили профілактиці захворювання та лікуванню супутніх до СНІДу захворювань. – розповідає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – Сумська область займає 23 місце за кількістю затверджених коштів на напрямок профілактичного характеру. На заходи лікувального характеру фінансів у програмі не затверджували.

Наприкінці 2017 року в регіоні зареєстрували 1 490 ВІЛ-інфікованих осіб. Інформація щодо фактично витрачених коштів відсутня, тому що її надають раз на рік. Через це Сумська область лишається на останніх позиціях всеукраїнського рейтингу.

Коментувати

23 січня 2019
22 січня 2019