Сумська школа впроваджуватиме проєкт розвитку навичок СЕЕН: соціально-емоційного та етичного навчання

0

Сумська спеціалізована школа №2 ім. Д. Косаренка увійшла до списку 26 шкіл з різних регіонів країни, що візьмуть участь в проєкті з розвитку м’яких навичок через систему SEE Learning (соціально-емоційного та етичного навчання) від Університету Еморі (США).

Сумська школа впроваджуватиме проєкт розвитку навичок СЕЕН: соціально-емоційного та етичного навчання

Проєкт, зокрема, покликаний допомагати закладам вирішувати проблему булінгу та підвищувати задоволення учнів від навчання. Окрім цього, програма сприяє розвитку базових людських цінностей, системному та критичному мисленню, зосередженню уваги, запобіганню стресу й стійкості до нього, співпереживанню до себе й інших.

Розробники ж кажуть, що СЕЕН базується на трьох вимірах знань та компетенцій: усвідомленості, залученості та співпереживанні, які перетинаються між собою.

Програму розробляли п’ять років, одночасно випробовуючи її елементи у 500 закладах освіти у всьому світі: у США, Індії, Бразилії, Великій Британії, Швеції, Швейцарії, Австралії та інших країнах.

Протягом року українські вчителі та вчительки будуть займатися з дітьми за новими методиками, а вже наступного року долучитися до проєкту зможе будь-яка школа.

Коментувати
29 квітня 2020
28 квітня 2020
27 квітня 2020
24 квітня 2020
23 квітня 2020