Сумські актори презентували п’єсу в Сєвєродонецьку

0

Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені Щепкіна взяв участь у Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «СвітОгляд».

Сумські актори презентували п’єсу в Сєвєродонецьку

Цьогоріч сумський театр презентував виставу «Відключені» за правилами п’єси Моріса Панича «Спостерігач». Режисер-постановник – Антон Межерін. У ролях: Грейс – Владислав Писарев, Кемп – Дмитро Некрасов.

Як зазначили організатори фестивалю, мета заходу – представити глядачеві сучасний український театральний процес у його строкатому розмаїтті форм та жанрів.

Сумські актори презентували п’єсу в Сєвєродонецьку

Разом із сумчанами свої роботи на фестивалі презентували театральні колективи з міст Київ, Львів, Дніпро, Маріуполь, Сєверодонецьк, Чернігів та інші.

Нагадаємо, «Відключені» – це історія про те, як життя іноді обманює нас, роздуми про наші мрії на краще та про природну самотність людини. Сюжет доволі простий. Племінник приїжджає доглядати помираючу тітку заради квартири. У процесі вистави з’ясовується, що він не просто банківський клерк, а дуже складна особистість. Зокрема він носить рожеві лосини та мріє полетіти в космос. А його самотня тітка, також не просто стара жінка, а можливо й взагалі не тітонька…

Коментувати
02 грудня 2020
01 грудня 2020
30 листопада 2020
27 листопада 2020
26 листопада 2020
25 листопада 2020
24 листопада 2020
23 листопада 2020