Сумські бігуни візьмуть участь у Марафоні, який ніхто не хоче бігти

0

Сумська команда бігунів Race Project долучиться до проєкту від Нової пошти – Марафону, який ніхто не хоче бігти. 

Фото: Race Project

«Марафон, який ніхто не хоче бігти» провели 7 листопада в українському Нью-Йорку, селищі, розташованому в Донецькій області за кілометр від лінії фронту.

Проєкт створили, щоб нагадати про війну в Україні.

Неподалік від українського Нью-Йорка вже сім років відбувається забіг без визначеної точки фінішу — війна. Вона триває відтоді, як Росія окупувала Крим і розв’язала збройний конфлікт на сході України. Це «Марафон, який ніхто не хоче бігти», але українці долають його щодня, хоча бігти без підтримки дуже важко, – пише Нова Пошта.

Карта: https://marathonnoonewantstorun.org/

Тепер пробігти будь-яку дистанцію заради підтримки може будь-хто, будь-коли та в будь-якій точці світу.

Таким чином, вісім сумських бігунів-любителів вийдуть на старт Марафону, аби в режимі естафети подолати дистанцію 42 195 метрів постійно передаючи чіп.

Кожен із них кожного дня ходить на роботу, частина з них ніколи не бігала марафон, але їх об’єднує біг та спільна мета – нагадати всьому світу про війну на сході України! Та щоб це не виглядало звичайним лонг-раном ми ставимо ціль пробігти швидше світового рекорду, – йдеться у повідомленні Race Project.

Щоб підтримати Україну, кожен охочий може зареєструватись для участі в марафоні на сайті.

Кожен, хто зареєструється на марафон, отримає стартовий набір бігуна. Він міститиме стартовий номер з фактами про війну на сході України та листівки зі світлинами відомого українського фотографа Олександра Чекменьова, зробленими в українському Нью-Йорку. А згодом, окремо від стартового набору, учасники отримають медаль, яка містить частинку використаної гільзи зі сходу України. Медаль — подяка кожному, хто підтримує українців у їх щоденному марафоні за життя та свободу. Участь у забігу безкоштовна, а підтримка учасників — безцінна.

Коментувати
28 червня 2022
27 червня 2022
26 червня 2022
22 червня 2022
21 червня 2022
20 червня 2022
18 червня 2022
17 червня 2022
16 червня 2022