Сумські депутати звернуться до НКРЕКП щодо нових тарифів “Сумитеплоенерго”

0

Проект рішення про звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг підготувала фракція “За Україну”. У ньому вони просять, щоб комісія не приймала рішення по тарифам для Сумитеплоенерго. Про це на своїй сторінці написав депутат Андрій Крамченков.

У проекті рішення говориться:

Протягом серпня 2017 року ТОВ «Сумитеплоенерго» фактично імітує проведення громадських слухань з питань встановлення тарифів та погодження інвестиційної програми. Зокрема, за серпень ліцензіат тричі переносив місце та час проведення громадських слухань, що фактично не дозволило громаді міста висловити свої зауваження та пропозиції з питань підняття тарифів на теплопостачання. Окрім того, з метою забезпечення позитивного рішення під час громадських слухань товариством для проведення громадських слухань навмисно були орендовані приміщення малої площі, які до початку відкриття громадських слухань були заповнені працівниками ТОВ «Сумитеплоенерго». ТОВ «Сумитеплоенерго» не надало громадськості розширених даних, які стали основою для розрахунку тарифів на електричну та теплову енергію. Дані обставини фактично унеможливили проведення громадських слухань.

Так як громадські слухання проведеними не були, то розгляд та прийняття  НКРЕКП проекту рішення про встановлення тарифів для ТОВ «Сумитеплоенерго» на 2018 рік у редакції, яка не пройшла громадських обговорень неможливо, – пишуть депутати.

Коментувати

17 червня 2019
14 червня 2019
13 червня 2019