Сумські поліцейські пояснили, що робити, якщо з автівки зняли номера

0

Патрульна поліція Сумщини радить жителям області, що робити, коли з вашого автомобіля невідомі викрали номерні знаки. 

Сумські поліцейські пояснили, що робити, якщо з автівки зняли номера

Що потрібно робити:

1). Телефонуйте 102. Невідомо, як саме будуть використані ваші номерні знаки, можливо, прямо зараз вони знаходяться на автомобілі зі злочинцями, або ж хтось викрав їх, щоби зробити автомобіль-двійник.

2). У більшості випадків крадії залишають номерні знаки неподалік місця злочину, для того, щоби потім сказати власнику, де він їх заховав. Тож ви маєте великі шанси знайти їх самостійно.

3). Якщо ви маєте свідоцтво про реєстрацію, то номерні знаки можна відновити в будь-якій фірмі, яка займається виготовленням дублікатів автомобільних номерів. Однак у цьому випадку слід ще раз уважно прочитати п.1, адже є дуже великі ризики.

4). Якщо спроби повернути номерні знаки виявилися марними, зверніться до Головного сервісного центру МВС. Для цього треба мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, копію заяви в поліцію.

Вам нададуть нові номерні знаки та замінять свідоцтво про реєстрацію автомобіля, і це буде найбільш безпечний варіант виходу з такої ситуації, – зауважують полісмени.

Чого робити не треба:

1). Передавати кошти ймовірному злочинцю. Невідомо скільки часу, де саме та у якому стані наразі знаходяться номерні знаки. Їх можуть повернути, але вони можуть бути зігнуті, переламані, або ж взагалі їх забере випадковий перехожий. І не слід забувати про пораду №1.

2). Їхати на автомобілі. Керування автомобілем без номерних знаків є порушенням ПДР. За вказане порушення передбачений штраф у розмірі 170 гривень, згідно з ч.6 ст. 121 (Керування водієм транспортним засобом без номерного знака) КУпАП.

Коментувати
08 серпня 2022
05 серпня 2022
04 серпня 2022
03 серпня 2022
02 серпня 2022
01 серпня 2022
29 липня 2022
28 липня 2022
27 липня 2022
26 липня 2022