Сумські спортсмени привезли медалі з Люксембургу

0

У Люксембурзі пройшов чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи. У складі збірної України були і спортсмени з Сумщини, які завоювали дві медалі.

Чемпіонкою Європи серед юніорок стала сумчанка Анна Рикун. Вона – вихованка В. Б. Воронецького та А. Д. Красілова. Дівчина вже третій рік поспіль піднімається на найвищий щабель п’єдесталу вагової категорії до 57 кг.

Спортсменка з легкістю виконала всі три спроби та оновила рекорд України серед жінок відкритої вікової групи- 107,5 кг та зайняла другу сходинку в абсолютному заліку.

Серед чоловіків золотими нагородами відзначились сумчанин Денис Швидко у категорії до 66 кг.

Денис вперше виступаючи на міжнародній арені впевнено зафіксував 170 кг, які принесли йому золото континентальної першості. Тренер спортсмена – А. Д. Красілов.