Сумські вчені отримали гранти Президента України    

0

Науковцям Сумщини призначили гранти Президента України для здійснення наукових досліджень на 2019 рік  

Сумські вчені отримали грант Президента України    

Гайдабрус Наталія здобула фінансову підтримку для проведення дослідження «Формування системи логістичного сервісу підприємства на інноваційних засадах».

Дегтяров Іван отримав грант для проведення дослідження «Оптимізація виробничого циклу виготовлення деталей складної форми з використанням модульної технологічної оснастки».

Для проведення дослідження «Технологічне забезпечення точності циліндричних отворів авіаційних компонентів у складі пакетів вуглепластик/титановий сплав, шляхом зниження впливу вібрацій різального інструменту при свердлінні» фінансову підтримку здобув Колесник Віталій.

Ляценко Яків Здобув грант для проведення дослідження «Перехідний режим між адгезією і ковзанням у тангенціальному динамічному контакті для нормальних і градієнтних матеріалів».

Самусевич Ярина отримала фінансування для проведення дослідження «Екологічне оподаткування у забезпеченні сталого розвитку України: дорожня карта імплементації європейських стандартів».

Для проведення дослідження «Оздоровча рекреація в міських агломераціях (у рамках досягнення ЦСР в Україні)» грант було призначено Шевченко Ганні.

Гранти Президента України докторам наук, віком до 45 років, надаються щорічно на конкурсній основі.

Коментувати
24 січня 2020
23 січня 2020