Сумський НВК №16 відвідала гостя зі Швейцарії

0

Сумський НВК № 16 ім. Олексія Братушки приймав гостей. Заклад, який має сталі напрацювання у сфері інклюзивної освіти, 17 квітня відвідали президент об’єднання “Help-Point Sumy” Маріанне Піффаретті, очільник Сумського обласного благодійного фонду “Хельвеція” Микола Резнік, а також заступник міського голови Альона Дмітрєвская. Про це повідомляють на сайті міськради. 

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

Гостям показали кабінет мистецтва, в якому проводяться корекційні заняття з ритміки, кабінет для індивідуальних занять вчителя і дітей із гри на бандурі, кабінет трудового навчання, який має швейну майстерню та обладнаний для проведення корекційних занять з соціально-побутового орієнтування.

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

Також оглянули їдальню, де встановлено столи з попередніх гуманітарних вантажів, доправлених до Сум Маріанною Піффаретті.

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

У НВК № 16 ім. Олексія Братушки нараховується 360 дітей, з них 24 дитини навчається на інклюзивній формі навчання, 23 з яких знаходяться у шкільному підрозділі, що налічують 9 класів та одна дитина – у дошкільному підрозділі старшої групи, – розповіла директор навчально-виховного комплексу Олена Стайко.

У закладі дев’ять учнів навчаються за спеціальною програмою для дітей із затримкою психологічного розвитку, вісім дітей – за спеціальною програмою для дітей з порушенням інтелекту, сім дітей – за спеціальною програмою для дітей із порушенням опорно-рухового апарату.

Навчальний процес забезпечують заступник начальника з навчально-виховної роботи інклюзивної роботи, вчитель-логопед, практичний психолог, корекційний психолог, дефектолог, вчитель лікувальної фізкультури, асистенти вчителя, водій автобуса та супровідник дітей в автобусі.

У НВК функціонує 20 навчальних кабінетів, які обладнані відповідно до вимог, зокрема: кабінет корекційно-розвиткових занять, лікувальної фізкультури, кабінет психологічної служби, логопедичний кабінет.

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

Рада тому, що стільки людей долучаються до того, аби функціонував цей заклад. Ви робите великий обсяг роботи. З великою повагою ставлюся до всіх педагогів, вихователів, відповідних фахівців, які працюють у закладі, ваша робота дуже непроста, але дуже важлива. Адже необхідно, щоб особливі дітки отримували відповідну освіту, –  зазначила Президент об’єднання «Help-Point Sumy.

Ансамбль бандуристів «Перлинка» привітав візитерів захопливою грою на українському національному інструменті, опісля гостям вручили сувеніри.

Коментувати

15 січня 2019