Сумський соцзахист планує працювати в режимі онлайн

0

Департамент соціального захисту населення у Сумах хоче створити власний веб-портал. Про це під час апаратної наради в міській раді повідомила очільниця структурного підрозділу Тетяна Масік. 

Соцзахист хоче створити власний сайт

Соцзахист хоче створити власний сайт

Департамент соцзахисту в опалювальний період надав 70 тисяч консультацій з питань сусидій. Тож ми дійшли висновку щодо необхідності створення власного веб-сайту, на якому в оперативному режимі щодня висвітлюватиметься актуальна інформація з питань, що відносяться до компетенції департаменту, працюватиме калькулятор субсидій, а консультації здійснюватимуться в режимі реального онлайн-спілкування, – зауважила Тетяна Масік.

Протягом цього опалювального періоду для організації прийому жителів Сум з питань оформлення усіх видів державної соціальної допомоги, в тому числі й житлових субсидій, діяло дев’ять робочих місць у Громадській приймальні (звернулися 10 625 представників домогосподарств), три віддалених робочих місця за місцем проживання мешканців (прийнято 3 768 осіб).

Також надавали консультації при управлінні “Центр надання адміністративних послуг у м. Суми” та ТОВ “Міський єдиний інформаційно-розрахунковий центр” (надано консультації 4 747 особам та прийнято документи від 2 764 заявників). Постійно надавали потрібну інформацію за телефонами “гарячої” лінії, на яку тільки з питань субсидії протягом опалювального періоду звернулося майже 28 тисяч громадян, – повідомила директор департаменту соціального захисту населення СМР.

Крім того, здійснювались виїзди “мобільного соціального офісу” за участю представників департаменту.

У жовтні 2017 року для зручності громадян в отриманні консультацій і попереднього запису на прийом було залучено додатковий контактний номер мобільного оператора, яким в опалювальний період скористались 3 090 осіб.

Наразі департаментом соціального захисту опрацьовується новий Порядок призначення житлових субсидій, який набув чинності з 1 травня поточного року.

Коментувати

18 січня 2019
17 січня 2019