Сумський спортсмен став переможцем чемпіонату світу з хортингу

0

На Кіпрі пройшов четвертий чемпіонат свіу з хортингу. Україну на ньому представляли 80 атлетів.

У ваговій категорії 70 кг. Андрій Ткаченко виборов золото, підготував спортсмена В. Гордієнко.

Участь у ньому брали 263 спортсмени з 7 країн. У змаганнях взяли участь спортсмени від 8 років у наступних вікових категоріях: юнаки, кадети, юніори, дорослі.

У підсумку Україна посіла перше загальнокомандне місце, здобувши 32 золоті, 24 срібні та 16 бронзових медалей серед всіх вікових категорій. Друге місце вибороли спортсмени з Латвії, третє – з Кіпру.

Довідково: Хортинг – вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій. Засновники цього виду спортивного єдиноборства пояснюють, що слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ.