Сумський студент пройшов стажування в німецькій газеті

0

Артем Отюський, студент СумДУ, повернувся зі стажування в німецькому виданні «Die Tageszeitung» («TAZ»). Поїздку до Німеччини хлопець виграв на конкурсі фактчек-розслідувань і став одним з шести учасників української делегації.

Сумський студент пройшов стажування в німецькій газеті

Стажування проходило три дні. Перші з двох днів учасники проекту безпосередньо перебували в редакції газети «TAZ». Зустрічі проходили у форматі тренінгів. Третій же день юні українські фактчекери перебували поза межами редакції.

Під час зустрічей учасники обговорили історію становлення та особливості німецької преси, питання захисту даних користувача під час роботи в Інтернеті.

Перше, на що слід звернути увагу, – це середовище «проживання» німецьких газет. Справа в тому, що, незважаючи на технічні можливості сучасності, жителі Німеччини вважають за краще дізнаватися про події з газет. Це свідчить про сформовану довіру між читачами та видавцями. Тому німецькі ЗМІ, зокрема газети, мають силу, що здатна впливати на політичну діяльність відповідних органів. У цілому, медіа переслідують конкретну мету: домогтися, щоб основною засадою журналістської діяльності була повага до людини, її гідності, – розповідає Артем.

Нагадаємо, сумчанин Артем Отюський – один із шести учасників-переможців з України, які, за результатами фіналу конкурсу фактчек-розслідувань від «БезБрехні», отримали можливість пройти стажування в газеті «TAZ» (Німеччина).

Газета «TAZ» належить до найбільш популярних німецьких видань. Тираж газети складає 54 806 друкованих примірників, а онлайн-абонементів – 2508.

Коментувати
27 березня 2020
26 березня 2020
25 березня 2020
24 березня 2020
23 березня 2020
20 березня 2020