Суми стали центром нової об’єднаної громади

0

Сьогодні на сесіях Сумської міської ради та Піщанської сільської ради прийняли остаточні рішення про добровільне приєднання Піщанської сільської територіальної громади до територіальної громади обласного центру — міста обласного значення Суми.

Суми стали центром нової об’єднаної громади

Це означає завершення процедури приєднання відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та створення Сумської міської об’єднаної територіальної громади. Нова ОТГ, до складу якої увійшли місто Суми та села Піщане, Верхнє Піщане, Житєйське, Загірське, Кирияківщина, Трохименкове стала четвертою об’єднаною громадою України, створеною навколо обласного центру. Іншими ОТГ створеними навколо обласних центрів є Вінницька (приєднано 1 сільську раду), Житомирська (приєднано 1 сільську раду) та Тернопільська (приєднано 4 сільські ради) об’єднані громади.

Після створення Сумської міської ОТГ в Сумській області працюватиме 31 об’єднана громада, в 4 новостворених ОТГ — Білопільській, Липоводолинській, Річківській та Синівській вибори голів та депутатів призначено на 30 червня 2019 року, а ще 2 громади Сумщини (Путивльська та Тернівська) чекають на призначення перших виборів.

Коментувати
25 лютого 2020
24 лютого 2020
21 лютого 2020
20 лютого 2020