Суми увійшли до десятки рейтингу прозорості інвестиційного сектору

0

Суми з результатом 9,75 з 20 балів посіли десяту сходинку у рейтингу прозорості інвестиційного сектору сотні найбільших міст України, – повідомляють на сайті міськради. 

Суми – у десятці рейтингу прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України

Це результат дослідження, яке вперше було виконане Українським представництвом міжнародної антикорупційної мережі Transparency International в рамках програми Transparent cities.

Дослідники брали собі за мету виміряти прозорість інвестиційного сектору, тобто наскільки місто інформує потенційних інвесторів про те, що в місто варто інвестувати, наскільки відкритими є правила гри для інвесторів та підприємців, які наявні умови для зручності для них створювати бізнес.

Над розробкою методології дослідження спільно з експертами TIU працювали іноземні інвестори, представники українських підприємств, бізнес-асоціацій, громадських об’єднань та органів влади. Всього було сформовано 17 індикаторів, які допоможуть відобразити реальну прозорість міста в інвестиційній сфері.

У містах було перевірено наявність антикорупційних програм, існуючу та опубліковану політику щодо конфлікту інтересів у міських радах, проведення перевірки діяльності підприємств міста, наявність інструментів та можливостей у інвестиційному секторі та інше.

Результати такого дослідження допоможуть полегшити процес інвестування та створення нового бізнесу на місцевому рівні.

У першій трійці міст – Івано-Франківськ, Київ та Вінниця.

Результати вимірювання прозорості інвестиційної сфери стануть частиною великого дослідження щодо Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України.

Коментувати

19 квітня 2019
18 квітня 2019
17 квітня 2019
16 квітня 2019