Суми увійшли до десятки рейтингу прозорості інвестиційного сектору

0

Суми з результатом 9,75 з 20 балів посіли десяту сходинку у рейтингу прозорості інвестиційного сектору сотні найбільших міст України, – повідомляють на сайті міськради. 

Суми – у десятці рейтингу прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України

Це результат дослідження, яке вперше було виконане Українським представництвом міжнародної антикорупційної мережі Transparency International в рамках програми Transparent cities.

Дослідники брали собі за мету виміряти прозорість інвестиційного сектору, тобто наскільки місто інформує потенційних інвесторів про те, що в місто варто інвестувати, наскільки відкритими є правила гри для інвесторів та підприємців, які наявні умови для зручності для них створювати бізнес.

Над розробкою методології дослідження спільно з експертами TIU працювали іноземні інвестори, представники українських підприємств, бізнес-асоціацій, громадських об’єднань та органів влади. Всього було сформовано 17 індикаторів, які допоможуть відобразити реальну прозорість міста в інвестиційній сфері.

У містах було перевірено наявність антикорупційних програм, існуючу та опубліковану політику щодо конфлікту інтересів у міських радах, проведення перевірки діяльності підприємств міста, наявність інструментів та можливостей у інвестиційному секторі та інше.

Результати такого дослідження допоможуть полегшити процес інвестування та створення нового бізнесу на місцевому рівні.

У першій трійці міст – Івано-Франківськ, Київ та Вінниця.

Результати вимірювання прозорості інвестиційної сфери стануть частиною великого дослідження щодо Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України.

Коментувати

23 січня 2019
22 січня 2019