Свята у Сумах: де не можна буде проїхати

0

У п’ятницю, суботу та неділю, 18, 19 та 20 травня, у Сумах обмежать рух транспорту деякими вулицями у зв’язку із проведенням масових заходів. Відповідні розпорядження підписав міський голова, – повідомляє Інформаційний портал СМР. 

На три дні обмежать рух транспорту

На три дні обмежать рух транспорту

Тож у п’ятницю у зв’язку із проведенням масових заходів з нагоди 10-ої річниці з дня створення військової частини А 1476 Управління патрульної поліції в Сумській області з 13:30 до 14:30 перекриють дорогу по вул. Г. Кондратьєва від перехрестя “вул. Г. Кондратьєва – вул. Гамалія” до перехрестя “вул. Г. Кондратьєва – провулок Академічний”, а з 11:00 до 18:00 обмежать рух транспорту Покровською площею (зі сторони Театральної площі) від перехрестя “вул. Г. Кондратьєва – Покровська площа” до перехрестя “вул. Гагаріна – Покровська площа”.

У суботу в Сумах відзначатимуть День Європи, а новобранці Нацгвардії складатимуть військову присягу.

У зв’язку із цим з 6:00 до 16:00 рух транспорту обмежать по вул. Луговій від перехрестя “вул. 1-а Набережна річки Стрілки – вул. Лугова” до перехрестя “вул. Лугова – вул. Ярослава Мудрого”, а з 9:00 до 12:00 – по вул. Г. Кондратьєва від перехрестя “вул. Г. Кондратьєва – вул. 20 років Перемоги” до перехрестя “вул. Г. Кондратьєва – провулок О. Береста”.

Під час проведення відкритого весняного чемпіонату України з велосипедного спорту, який проходитиме в Сумах цієї неділі, патрульна поліція обмежить рух транспорту з 9:00 до 14:00 по вул. Героїв Сумщини та вул. Набережній р. Сумки від перехрестя “Покровська площа – вул. Героїв Сумщини – вул. Гагаріна” до перехрестя “вул. Набережна р. Сумки – вул. Кооперативна – вул. Воскресенська”, одночасно заборонять і виїзд транспорту на вул. Героїв Сумщини та вул. Набережна р. Сумка з вул. Троїцької та з пр-ту Шевченка.

Коментувати

15 січня 2019