Ситуація з коронавірусом у Сумах погіршується

0

За останню добу в Сумах виявили 61 хворого. Загалом протягом минулого тижня коронавіурсну інфекцію підтвердили у 307 сумчан, що становить 62% від загальної кількості недужих по області.

Ситуація з коронавірусом у Сумах погіршується

Про це повідомляють у відділі охорони здоров’я Сумської міської ради.

Наразі на лікуванні перебувають 735 містян. Із 31 пацієнта, котрий лікується в стаціонарі КНП «Клінічна лікарня № 5», дев’ятеро перебувають на кисневій підтримці, один – на неінвазивній вентиляції легень, двоє – підключені до ШВЛ. Із 13 дітей, які лікуються у КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди», в однієї хворобу підтверджено, по решті медики чекають результатів ПЛР-дослідження.

Збільшилася кількість звернень до сімейних лікарів пацієнтів із ознаками пневмоній та значне перевантаження ліжкового фонду хворими з тяжким перебігом коронавірусної хвороби та її ускладнень. У зв’язку з цим, аби уникнути необхідності госпіталізації сумчан до лікарень області, сьогодні у КНП «Клінічна лікарня № 5» для хворих на коронавірсуну хворобу розгортають 20 додаткових ліжок. Водночас, відділ охорони здоров’я опрацює з Міністерством охорони здоров’я можливість відкриття для хворих на COVID-19 і КНП «Клінічна лікарня № 4».

Загалом, із початку проведення ПЛР-тестування на коронавірусну інфекцію, позитивний результат у Сумах зафіксувано у 1018 осіб: 955 дорослих у 63 дітей. Летальних випадків зареєстровано вісім.

Одужало 275 осіб, що становить 27% від загальної кількості хворих.

Коментувати
24 вересня 2020
23 вересня 2020
22 вересня 2020
21 вересня 2020