Технічне оснащення медзакладів: чи виконав обіцянки мер Сум (інфографіка)

0

“Слово і Діло” продовжує відстежувати, як мери обласних центрів виконують свої обіцянки. Цього разу аналізують, як вони займаються технічним оснащенням медичних установ.

Столичний мер Віталій Кличко свої обіцянки виконав. До кінця 2017-го він обіцяв оснастити кожну поліклініку системою, яка дозволить уникнути черг на прийом до лікарів. У січні в міській адміністрації “Слову і Ділу” повідомили, що в центрах первинної медико-санітарної допомоги всіх районів Києва на 100% впроваджений електронний запис на прийом до лікаря.

До кінця цього року Кличко обіцяв запровадити проект «Лікар у вашому домі» в усіх районах столиці. І також уже реалізував цю обіцянку. На початку липня перший заступник голови адміністрації Микола Поворозник повідомив, що проект запрацював у всіх районах. Тепер кожен зможе в зручному форматі проконсультуватися з медиками, пройти тести на визначення індексу здоров’я, пройти експрес-діагностику для виявлення на початковій стадії захворювань серцево-судинної системи, цукрового діабету.

А от Сумський міський голова Олександр Лисенко запевнив, що у 2018 році в Сумах з’явиться сучасний ангіограф. Нині ця обіцянка в процесі виконання.

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків має намір цього року придбати реанімобіль для міської клінічної лікарні №1. Поки про купівлю такого автомобіля не повідомлялося.

Також ще минулого року він обіцяв (і поки не зробив) встановити сучасний рентген апарат у поліклініці на вулицях Довгій і Франка.

Андрій Райкович у січні 2017-го пообіцяв закупити два сучасних цифрових апарати для Центральної міської лікарні Кропивницького. Станом на вересень цього року придбана лише одна рентгенографічна система, але апарат ще не введений в експлуатацію.

Все ще в процесі виконання обіцянка мера Ужгорода Богдана Андріїва впровадити електронну видачу довідок на основі можливостей “Кабінету ужгородця”.  Але з березня до вересня 2018-го електронна видача не запроваджена.

Детальніше – на інфографіці.

Інфографіка “Слово і Діло”

Коментувати

19 квітня 2019
18 квітня 2019
17 квітня 2019
16 квітня 2019