ТОП-10 місць, які варто відвідати в Сумах

2

У рідному місті здається, що знаєш кожну вулицю та закуток. Проте, це не так! Ми зібрали для вас ТОП-10 місць, які варто відвідати в Сумах. Це не туристичний маршрут, не “Суми за один день”. Це ті атмосферні куточки, про які нам розповіли самі сумчани.

Фото на головній: Parfilo Alexander

ТОП-10 місць, які варто відвідати в Сумах

  1. На Веретенівці є старий сад. Там ростуть яблуні та груші, поруч – джерело. Потрібно доїхати до зупинки “Шпиталь”, вийти та йти вглиб Веретенівського парку. Це – надзвичайно приємне місце, особливо восени.
  2. Щиро раджу піднятися на якийсь із відкритих дахів у Сумах. Найкраще це робити увечері, щоб спокійно подивитися на вогники міста. І не беріть з собою камеру – вона не передасть всю красу, а лише відволікатиме.
  3. Мало хто знає, але в центрі міста, за вулицею Горького, є озеро. Сходіть! Із цікавого також є покинутий театр на Басах. Він знаходиться за пологовим будинком.
  4. Є одне таємне місце – на березі річки Псел, неподалік від вулиці Заливної знаходиться алея олімпійської слави. Тут є борди з фотографіями спортсменів, якими пишається Сумщина, їхня біографія та цікаві факти. Поруч з бордами – зручні та красиві лави, на яких можна відпочити. Місце справді гарне, але про нього мало знають навіть сумчани. Тому можна влаштувати навіть квест для себе й пошукати цю алею у вільний час.
  5. Я люблю Суми за невимушену атмосферу. Найбільше її можна відчути у центрі, коли заходиш у дворики. Улітку цілий день можна просидіти біля фонтану Садко, спостерігаючи за рухом міста, або у парку Кожедуба, де все здається надзвичайно спокійним. Також прекрасно виїжджати у більш зелені місця: на Баси чи Голубі озера. Суми – місто атмосферне, в якому легко дихати.
  6. Раджу піднятися на дзвіницю Воскресенського собору. Вона абсолютно безкоштовна, не потрібно стояти в черзі чи просити дозволу у настоятеля храму.
  7. У Сумах я дуже люблю недобудований (чи закинутий) міст на Василівці. Там дуже атмосферно, особливо вночі. Під ним проходять залізничні колії та проїжджають потяги.
  8. Варто відвідати у Сумах парк ЛСУ, що на вулиці Троїцькій, або він ще називається Парк ім. Івана Асмолова. Тут можна блукати тихими доріжками, які оточують дерева, кущі, квіти. У парку легко дихається і навіть у найбільш спекотний день – прохолодно. Якщо пощастить, можна побачити білочку. Не зважаючи на те, що у парку завжди є люди, можна знайти тихе місце й побути насамоті – подрімати, помріяти чи почитати. Заразом можна вивчити біологію, адже кожна рослина має табличку з назвою українською мовою та на латині.
  9. Нещодавно у Сумах відкрився Дворик на Кузнечній. Там зараз дуже атмосферно, тож раджу сходити. Якраз вже у цей четвер у Дворику відбудеться черговий Networking: прийде багато активних і цікавих людей. Там можна спокійно поговорити, побачити купу знайомих, обмінятися новими ідеями та проектами.
  10. До заходу сонця (обов’язкова умова) варто приїхати на Косівщинське водосховище. Потрібно йти туди, де бетонні плити спускаються у воду. Саме в цьому місці ми дуже любимо дивитися, як сонце заходить за обрій. Можна брати з собою щось смачне та влаштувати невеликий пікнік.

Редакція “Трибуни” упевнена, що це ще далеко не всі найгарніші місця в Сумах. А де ви любите відпочивати? Діліться в коментарях!

Коментувати

2 Коментарів
Влад
• 15:20 | 08 серпня 2018

В 4 пункте Заливную имели ввиду?

Відповіcти
Токар Олександра
• 15:31 | 08 серпня 2018

Так! Уже виправили 🙂

Відповіcти
17 червня 2019
14 червня 2019
13 червня 2019