Три евакуаційні «швидкі» для порятунку життів українців придбали посольства України та Естонії у Великій Британії

0

Посольства України та Естонії у Великій Британії придбали три евакуаційні автомобілі швидкої допомоги.

Три евакуаційні «швидкі» для порятунку життів українців придбали посольства України та Естонії у Великій Британії

Так, естонська амбасада в Лондоні вийшла з ініціативою організувати спільний з українською амбасадою благодійний вечір у британській столиці. Домовилися, що за виручені кошти купують «швидкі» для евакуації. Подію, що відбулася в Музеї пошти, відвідали, зокрема,  представники британського, естонського, українського бізнесів. Через відеозв’язок до запрошених звернулися популярні кіноактори Бенедикт Камбербетч, відомий українцям передусім за роллю Шерлока Холмса, та Джуд Лоу, дворазовий номінант на премію «Оскар» та чотириразовий – на «Золотий глобус». Як результат, естонською стороною було зібрано 90 000 фунтів. Стільки ж доклала українська сторона коштів, зібраних на платформі посольства https://www.withukraine.org.

«Війна ведеться на всіх рівнях, тому будь-яка підтримка важлива! Йдеться не лише про те, коли політики й уряди вирішують, яка допомога потрібна, та її надають. Ця війна вплинула на всіх нас і ми повинні зробити все можливе, щоби її припинити і підтримати народ України», — говорить Надзвичайний і Повноважний Посол Естонії у Великій Британії пан Вільяр Лубі.

«Захищаючи свою землю від агресора, Україна потребує не лише озброєнь. З початком бойових дій гостро постало питання постачання автомобілів швидкої медичної допомоги. Ми вдячні нашим колегам за їхню ініціативу долучитися до наших зусиль з постачань в Україну такого необхідного медичного транспорту, який щодня рятує життя українців», — підсумував Надзвичайний і Повноважний Посол України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії Вадим Пристайко.

Джерело: МОЗ

Коментувати
03 лютого 2023
02 лютого 2023
01 лютого 2023
31 січня 2023