Три ВНЗ Сумщини візьмуть участь у пілотному проєкті із впровадження дуальної освіти

0

У найближчі 4 роки 44 заклади фахової передвищої та вищої освіти з різних областей України втілюватимуть експеримент із впровадження дуальної освіти, що триватиме до 2023 року.

Три ВНЗ Сумщини візьмуть участь у пілотному проєкті із впровадження дуальної освіти

Від Сумської області участь у пілотному проєкті братиме Сумський національний аграрний університет за спеціальностями «Агрономія», «Агроінженерія», «Ветеринарна медицина», «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» та «Харчові технології».

Дуальну освіту також впроваджуватиме і СумДу за спеціальностями «Комп’ютерні науки», «Соціальна робота». Машинобудівний коледж СумДУ буде втілювати експеримент за спеціальностями «Галузеве машинобудування», «Видавництво та поліграфія».

За цей час разом з роботодавцями вони напрацюють оптимальні способи використання такої форми освіти, а результати використають для створення правил, за якими ця система діятиме у майбутньому. Про це йшлося під час прес-конференції, присвяченій старту проєкту 14 листопада 2019 року в Києві.

Учасниками експерименту також стали роботодавці різних напрямів: ІТ-компанії, конструкторські бюро, банки, промислові, харчові та аграрні підприємства.

Коментувати
25 лютого 2020
24 лютого 2020
21 лютого 2020
20 лютого 2020