ЦВК призначила вибори у Чупахівській ОТГ на грудень

0

24 грудня 2017 року пройдуть вибори в Чупахівській селищній об’єднаній територіальній громаді Охтирського району. Відповідне рішення ухвалило засідання Центральної виборчої комісії України. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Карен Агаджанов-Гонсалес, консультант з комунікацій Офісу реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України.

ЦВК призначила вибори у Чупахівській ОТГ на грудень

ЦВК призначила вибори у Чупахівській ОТГ на грудень

Вибори на Охтирщині в останній місяць зими будуть проходити в населених пунктах Чупахівської селищної ради (смт Чупахівка, села Коновалик, Оленинське та Софіївка) Грінченківської сільської ради (села Грінченкове, Всадки, Грунька, П’яткине, Розсохувате та Соборне) і Лантратівської сільської ради (села Лантратівка, с Духовниче та Новопостроєне).

Вибори в Довжицькій та Олешнянській сільських радах пройдуть пізніше, після прийняття відповідними радами рішень про приєднання до Чупахівської ОТГ.

Крім них, в районі залишається Староіванівська сільська рада, яка відповідно до перспективного плану формування територій громад Сумської області віднесена до майбутньої Охтирської об’єднаної територіальної громади.

Всього ЦВК на 24 грудня цього року призначила перші місцеві вибори у 49 ОТГ. Таким чином до кінця року перші місцеві вибори відбудуться у 250 об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, 29 жовтня 2017 року – у 201 ОТГ, 24 грудня 2017 року – у 49 ОТГ.

Коментувати

07 грудня 2018