У Чернеччинській тергромаді з’явився поліцейський офіцер громади

0

Новий поліцейськй офіцер громади отримав сертифікат та ключі від нового повнопривідного службового автомобіля RENAULT DUSTER 2020 року.

Роман Юрійович подякував керівництву Головного Управління Національної поліції Сумської області за допомогу у реалізації такого важливого для громади проекту та побажав новому поліцейському офіцеру громади сил та наснаги у в цій не легкій праці.

За повідосленням тергромади, було також відкрито оновлене приміщення поліцейської станції в якому, відповідно до взятих на себе зобов’язань, Чернеччинською сільською радою було проведено ремонт, придбано меблі для службових кабінетів та офісну техніку.

Днями, у Головному Управлінні Національної поліції Сумської області за підтримки Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» відбулася робоча онлайн-зустріч керівництва управління превентивної діяльності ГУНП з головами об’єднаних територіальних громад. Мета зустрічі – впровадження в життя проєкту «Поліцейський офіцер громади».

У Чернеччинській тергромаді з’явився поліцейський офіцер громади

На зустрічі розглядались питання про забезпечення належних умов для роботи офіцерів на поліцейській станції, необхідного спорядження та технічних засобів, а також облаштування службових приміщень та забезпеченість службовим автотранспортом.

Ми провели вступну інформаційну сесію на шляху до впровадження цього проекту в громадах Сумщини. На зараз ця ініціатива перебуває на завершальній стадії підготовки лише в одній громаді Сумської області – Чернеччинській, але дуже хотілося б, щоб кожна наша громада імплементувала цей важливий та позитивний досвід. Під час сьогоднішнього заходу обговорили організаційно-юридичні механізми та фінансові аспекти впровадження цього проекту. Тепер очікуємо на активність органів місцевого самоврядування в цьому напрямі, адже безпека громадян – є одним з їх найважливіших завдань, – зазначила Марина Лобова, керівниця Сумського регіонального офісу.

У Чернеччинській тергромаді з’явився поліцейський офіцер громади

В Україні набуває поширення проєкт «Поліцейський офіцер громади», який успішно стартував на Дніпропетровщині і на сьогодні уже впроваджений в ряді областей держави. Поширення на Сумську область заплановано на 2021 рік. У період, коли в країні активно відбуваються адміністративні реформи, наші міста і села потребують особливої уваги у напрямку створення безпечного та комфортного для життя громадян середовища. Саме тому сьогодні дається старт новому ініціативному кроку Національної поліції України – «Поліцейський офіцер громади», метою якого є тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та орієнтація на її потреби, – коментує Сергій Статива, заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області – начальник відділу дільничних офіцерів поліції.

Хто ж такий поліцейський офіцер громади? Нагадаємо, за інформацією Головного Управління Національної поліції Сумської області, це працівник поліції, який буде працювати в межах однієї тергромади. При цьому він і проживатиме на території своєї поліцейської дільниці, що дає змогу більше часу приділяти проблемам місцевих жителів та громади в цілому.

Коментувати
11 червня 2021
10 червня 2021
09 червня 2021
08 червня 2021
07 червня 2021
04 червня 2021