У Кролевці покажуть кіно під відкритим небом

0

До Кролевця у суботу, 18 серпня, приїде онлайн-кінотеатр, який демонструватиме кіно під відкритим небом. Дійство відбудеться на площі Миру, поблизу районного Будинку культури, – пише місцевий сайт

У Кролевці покажуть кіно під відкритим небом

Захід безкоштовний для всіх бажаючих. Сеанс розпочнеться близько біля 20:30.

Ця ідея – привезти до Кролевця кінотеатр, який збере під відкритим небом молодь нашого міста, виникла у мене нещодавно. Побувавши в іншому місті і побачивши таке дійство, захотілося, щоб і у нас теж відбувалося щось подібне. Вже кілька років я спостерігаю, як біля мого офісу, збирається молодь нашого міста і сидить там до опівночі. Їм нікуди більше піти, адже для дозвілля молоді практично нічого не має в нашому місті. Мою ідею підтримали у Фейсбуці містяни, тож спробуємо. А якщо у нас вийде, то і в подальшому будемо намагатися організовувати дозвілля юних кролевчан, – розповів ініціатор проведення вуличного кіноперегляду, кролевчанин Олег Гуриков.

Розміщуватися глядачі будуть просто на газонах, тому усім, хто бажає переглянути кіно, потрібно потурбуватися про місця для сидіння: каремат, розкладні сидіння, ковдри тощо.

Коментувати

19 квітня 2019
18 квітня 2019
17 квітня 2019
16 квітня 2019