У одному з сумських вишів відкрили унікальну лабораторію віртуальної та доповненої реальності

0

У Сумському державному університеті створили унікальну навчально-дослідницьку лабораторію віртуальної та доповненої реальності “Ulab”. Вона дозволить студентам моделювати обладнання, проводити віртуальні експерименти, організовувати інтерактивні тури та екскурсії.

У Сумському державному університеті створили унікальну навчально-дослідницьку лабораторію віртуальної та доповненої реальності “Ulab”. Вона дозволить студентам моделювати обладнання, проводити віртуальні експерименти, організовувати інтерактивні тури та екскурсії. Обладнання лабораторії також дозволить організувати взаємодію між учасниками в межах навчальних симуляцій – військових, спортивних тощо. Віртуальні технології допомагають максимально реалістично змоделювати майбутнє робоче місце чи певну ситуацію. Вони безпосередньо та емоційно впливають на учасника процесу, і це є серйозною перевагою технологій віртуальної реальності для використання в навчанні, ‒ говорить керівник Центру технологій електронного навчання СумДУ Юрій Зубань. Під час відкриття лабораторії гостей ознайомили з відеостудією вишу, де зазвичай створюються навчальні матеріали для студентів та вступників, а також онлайнстудією, де проводять наукові вебінари.

Обладнання лабораторії також дозволить організувати взаємодію між учасниками в межах навчальних симуляцій – військових, спортивних тощо.

Віртуальні технології допомагають максимально реалістично змоделювати майбутнє робоче місце чи певну ситуацію. Вони безпосередньо та емоційно впливають на учасника процесу, і це є серйозною перевагою технологій віртуальної реальності для використання в навчанні, ‒ говорить керівник Центру технологій електронного навчання СумДУ Юрій Зубань.

Під час відкриття лабораторії гостей ознайомили з відеостудією вишу, де зазвичай створюються навчальні матеріали для студентів та вступників, а також онлайн студією, де проводять наукові вебінари.

Коментувати
25 лютого 2020
24 лютого 2020
21 лютого 2020
20 лютого 2020