У ОТГ на Сумщині ремонтують школи (фото)

0

Краснопільська ОТГ продовжує підготовку до нового навчального року та зустрічі наступного першого класу за вимогами державної концепції Нової української школи.

У ОТГ на Сумщині ремонтують школи (фото)

Зокрема в Осоївському НВК облаштували класну кімнату для 1-го класу, замінили вікна і шпалери в закладі, пофарбовали підлогу. Для створення нового освітнього простору також придбали 10 комплектів меблів для учнів і вчителя, мультимедійний комплекс, втсановили рукомийник тощо. Загальна сума коштів, використаних на придбання обладнання – 99,7 тис. грн. Вартість ремонтних робіт з облаштування класної кімнати – 35,5  тис. грн.

У ОТГ на Сумщині ремонтують школи (фото)

Подібні ремонти зробили і в Чернеччинському навчально-виховному комплексі, Краснопільській гімназії, Угроїдській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Краснопільській філії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Хмелівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Михайлівській філії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Самотоївській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У ОТГ на Сумщині ремонтують школи (фото)

Усього на придбання обладнання для 10-ти перших класів використали 115,1 тисяч гривень освітньої субвенції, 331,3 тисяч гривень коштів місцевого бюджету та 26,7 тисяч гривень залучених коштів. Загальна сума коштів на ремонтні роботи у класних кімнатах першокласників становить 138,7 тис. грн.

Коментувати
25 лютого 2020
24 лютого 2020
21 лютого 2020
20 лютого 2020