У поєдинку юних медійників зійдеться рекордна кількість учасників

0

Всеукраїнський турнір юних журналістів невдовзі стартує у Сумах. Урочисте відкриття відбудеться 18 квітня о 16:00. Про намір долучитися до участі в змаганні заявили 25 команд з різних регіонів держави. Про це повідомила член журі ВТЮЖ, заслужений журналіст України Алла Федорина. 

Всеукраїнський турнір юних журналістів

Всеукраїнський турнір юних журналістів

До Сум приїздять школярі з донецького Краматорська та з Волині; збірні команди комунального закладу “Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді” та міста Шепетівки Хмельницької області; миргородський “Репортер” та маріупольський “Idea Club”.  Три команди присилає до Сум Житомирщина і аж 10 – Харків і Харківщина, – зазначила Алла Федорина. 

Також, за словами Алли Федорини, активізувалися й сумські школи.

Якщо традиційно у ВТЮЖІ змагалися два-три гурти області, то наразі сумські команди виставляють загальноосвітня школа I-III ступенів №15 імені Д.Турбіна, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка, спеціалізована школа I-III ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О. А. Бутка та гімназія №1. Традиційно на турнірі й «Гранослови» Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІ ступенів-ліцею, – зауважила Алла Федорина.

Урочисте відкриття турніру відбудеться 18 квітня о 16:00, як завжди – у актовій залі Сумської гімназії №1.

19-20 квітня відбуватимуться ігри чвертьфіналу; 21-го – півфіналу. А 22 квітня о 9.00 фінал назве переможця змагань. Закриття турніру  – о 12:30 у неділю, 22 квітня.

Коментувати

15 січня 2019