У “Ровеснику” відкрили оздоровчу зміну соціально-реабілітаційного спрямування

1

В оздоровчому закладі санаторного типу “Ровесник” відбулося відкриття оздоровчої зміни соціально-реабілітаційного спрямування “Планета добра”, – йдеться на Інформаційному порталі СМР.

Фото smr.gov.ua

На п’яту табірну зміну до “Ровесника” приїхали 126 відпочивальників. Серед них 66 учнів профтехосвіти пільгової категорії із Сумської області, 35 осіб з інвалідністю і 25 супроводжуючих. Під час цієї зміни оздоровлюватимуться діти та молодь віком від 14 до 17 років.

Фото smr.gov.ua

Минулого року на оздоровлення молоді цієї категорії в міському бюджеті було передбачено 101 тис. грн., і скористалися цією можливістю 29 осіб. На цей рік виділено майже 124 тис. грн. – ці кошти розраховані на 60 осіб, але скористалися поки лише 35, тож особи даної категорії ще можуть використати цю можливість і пройти санаторно-курортне лікування, звернувшись до департаменту соціального захисту населення, – повідомила заступник Сумського міського голови Альона Дмітрєвская.

Як розповіла директор закладу Світлана Палкіна, вперше оздоровчу зміну для молоді з інвалідністю провели взимку минулого року. Ініціатива виявилася вдалою, тож вирішити знову зробити зміну соціально-реабілітаційного спрямування.

Готуючись до цього, у “Ровеснику” облаштували пандуси, закупили біотуалети, відремонтували кімнати і коридори, що дозволить відпочивальникам зручно пересуватися, поповнила медичну базу, за благодійні кошти придбали професійний тренажер, масажний стіл тощо.

Фото smr.gov.ua

Заклад укомплектований кваліфікованим педагогічним і медичним персоналом. Для оздоровлення та відпочинку молоді створені усі належні умови: 5-ти разове харчування, розважальна програма з конкурсами та цікавими іграми, вечори відпочинку.

Коментувати

1 Коментар
Ольга
• 12:30 | 07 вересня 2018

Робота колективу “Ровесника” під керівництвом Світлани Олексіївни ПалкиноЇ завжди заслуговую на дуже високу оцінку. Вдячна мама

Відповіcти
19 квітня 2019
18 квітня 2019
17 квітня 2019
16 квітня 2019