У “Ровеснику” відкрили оздоровчу зміну соціально-реабілітаційного спрямування

1

В оздоровчому закладі санаторного типу “Ровесник” відбулося відкриття оздоровчої зміни соціально-реабілітаційного спрямування “Планета добра”, – йдеться на Інформаційному порталі СМР.

Фото smr.gov.ua

На п’яту табірну зміну до “Ровесника” приїхали 126 відпочивальників. Серед них 66 учнів профтехосвіти пільгової категорії із Сумської області, 35 осіб з інвалідністю і 25 супроводжуючих. Під час цієї зміни оздоровлюватимуться діти та молодь віком від 14 до 17 років.

Фото smr.gov.ua

Минулого року на оздоровлення молоді цієї категорії в міському бюджеті було передбачено 101 тис. грн., і скористалися цією можливістю 29 осіб. На цей рік виділено майже 124 тис. грн. – ці кошти розраховані на 60 осіб, але скористалися поки лише 35, тож особи даної категорії ще можуть використати цю можливість і пройти санаторно-курортне лікування, звернувшись до департаменту соціального захисту населення, – повідомила заступник Сумського міського голови Альона Дмітрєвская.

Як розповіла директор закладу Світлана Палкіна, вперше оздоровчу зміну для молоді з інвалідністю провели взимку минулого року. Ініціатива виявилася вдалою, тож вирішити знову зробити зміну соціально-реабілітаційного спрямування.

Готуючись до цього, у “Ровеснику” облаштували пандуси, закупили біотуалети, відремонтували кімнати і коридори, що дозволить відпочивальникам зручно пересуватися, поповнила медичну базу, за благодійні кошти придбали професійний тренажер, масажний стіл тощо.

Фото smr.gov.ua

Заклад укомплектований кваліфікованим педагогічним і медичним персоналом. Для оздоровлення та відпочинку молоді створені усі належні умови: 5-ти разове харчування, розважальна програма з конкурсами та цікавими іграми, вечори відпочинку.

Коментувати

1 Коментар
Ольга
• 12:30 | 07 вересня 2018

Робота колективу “Ровесника” під керівництвом Світлани Олексіївни ПалкиноЇ завжди заслуговую на дуже високу оцінку. Вдячна мама

Відповіcти
23 січня 2019
22 січня 2019