У Сумах для молоді провели офлайн-квест

0

Учора в Сумах провели освітній офлайн-квест «Урна для популіста». Участь у квесті взяли 12 молодих журналістів провідних ЗМІ регіону.

У Сумах для молоді провели офлайн-квест

Квест організували та проводили тренери ГО «Медіакомпас». Громадська організація вже третій рік поспіль веде активну тренінгову роботу в регіоні з впровадження медіаосвіти та медіаграмотності серед школярів, студентів, журналістів, активної молоді.

Під час офлайн квесту молодь через інтерактивні форми неформально вчилися аналізувати політичну рекламу, заяви політиків, програми політичних партій щодо використання популістичних гасел та обіцянок політичними лідерами. Учасники квесту вчилися критично мислити, освоювали навички розрізнення ознак популізму в заявах політиків та політичних партій.

У Сумах для молоді провели офлайн-квест

Під час проходження квесту учасники отримали розуміння не тільки того, що таке популізм та як його ідентифікувати, а й детально ознайомилися із повноваженнями Верховної Ради України, виборчим законодавством та власними виборчими правами.

Такі освітні форми роботи надалі сприятимуть більш відповідальному споживанню медіаконтенту молодими виборцями не лише в період передвиборчих перегонів, а й між ними.

Проведення освітнього квесту «Урна для популіста» стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.

Коментувати

12 листопада 2019
11 листопада 2019