У Сумах говорили про те, як реагувати на випадки насильства над дітьми

0

На базі “Клініки, дружньої до молоді” дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди відбувся круглий стіл “Реагування на випадки насильства над дітьми”. Говорили про те, як виявити насильниці дії над дітьми та як реагувати в таких випадках, – пише Інформпортал СМР.

Фото smr.gov.ua

Ініціаторами проведення заходу виступили “Клініка, дружня до молоді” спільно з Громадською приймальнею Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ).

У круглому столі взяли участь представники департаменту соціального захисту населення, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей, управління освіти і науки, управління Патрульної поліції в Сумській області, відділу ювенальної превенції, філії Державної установи “Центр пробації»” в Сумській області, ГО “Соціальна організація студентів”, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, правозахисники та журналісти.

Фото smr.gov.ua

Під час круглого стола завідуюча “Клінікою, дружньою до молоді” Владлена Концевич розповіла присутнім про проект “Дитинство без насильства”, розпочатий у 2017 році МГО “Міжнародний центр розвитку і лідерства” в партнерстві з Уповноваженим Президента України з прав дитини та Міністерством охорони здоров’я України.

Фото smr.gov.ua

Як повідомила заступник директора департаменту соціального захисту населення – начальник управління соціально-трудових відносин Олена Бутова, за дев’ять місяців поточного року отримано інформацію про 156 випадків вчинення насильства в сім’ї по відношенню до 128 осіб, що на 44 особи (52,4%) більше ніж у відповідному періоді 2017 року. У 29 випадках під час конфлікту в сім’ї були присутні неповнолітні діти, в тому числі двоє дітей постраждали від домашнього насильства з боку батьків.

Результатом зустрічі стало розроблення механізму взаємодії, який забезпечить негайне реагування на кожний з випадків насилля в родинах та освітніх закладах, щоб якісно працювати та діяти в інтересах дітей.

Коментувати
19 червня 2020
18 червня 2020
17 червня 2020
16 червня 2020