У Сумах інформаційні табло-радари переведені в звичайний режим

0

Інформаційні табло-радари швидкості руху автотранспорту, що з минулого тижня працювали в тестовому режимі, переведені в звичайний режим.

У Сумах інформаційні табло-радари переведені в звичайний режим. Фото: http://sumypost.com

Як розповів заступник міського голови Максим Галицький, який займався цим питанням, табло-радари подібні до тих, що навесні з’явились у Хмельницькому. Придбав їх для Сум БФ «Добро Ти». Також благодійники допомогли з витратними матеріалами для встановлення. Місце розміщення табло попереднього узгодили з поліцією та КП «Електроавтотранс», визначивши для встановлення дві опори (на вул. І. Харитоненка та вул. Героїв Крут). Спочатку табло-радари працювали у тестовому режимі, а нині вже у звичайному.

У Сумах інформаційні табло-радари переведені в звичайний режим

У разі дотримання швидкісного режиму інформаційне табло відображає реальну швидкість транспортного засобу цифрами зеленого кольору. При перевищенні – червоного.

Максим Галицький зазначив, що табло радари застосовуються з профілактичною метою. Їхнє завдання звертати увагу водіїв на швидкість руху автівок, що в свою чергу має на підсвідомому рівні дисципліновувати кермувальників і змушувати їх дотримуватись безпечної швидкості.

Табло-радари передадуть на баланс департаменту інфраструктури міста. Гарантійний термін роботи приладів становить три роки, повний середній термін служби – не менше шести років.

Коментувати

21 жовтня 2019
18 жовтня 2019