У Сумах іноземцям видаватимуть біометричні посвідки

0

З 10 вересня в Україні запроваджено нову процедуру документування іноземців та осіб без громадянства. Зокрема, замість паперових посвідок видаватимуть біометричні аналоги. Про це інформують в Управління Державної міграційної служби у Сумській області.

Фото ДМС у Сумській області

Нововведення у міграційному законодавстві передбачають поступовий перехід процесу на посвідки нового зразка. Документ оформлюється у формі пластикової картки з безконтактним електронним носієм.

Фото ДМС у Сумській області

Наразі заяви на оформлення приймаються стосовно видачі посвідок на тимчасове проживання. У подальшому, документи нового зразка отримуватимуть й іноземці, які документуватимуться посвідками на постійне проживання в Україні.

Першу заяву на оформлення посвідки працівниками профільного відділу Управління ДМС України в Сумській області прийнято від громадянина Палестини – студента одного з місцевих вишів. 

Фото ДМС у Сумській області

Видається посвідка протягом 15 робочих днів з дати прийняття документів від іноземця або особи без громадянства. Розмір адміністративного збору становить 447,46 грн.

Коментувати

19 квітня 2019
18 квітня 2019
17 квітня 2019
16 квітня 2019