У Сумах обрали членів Громадської ради

0

Сьогодні, 12 квітня, у Сумах обрали членів Громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.

У Сумах обрали членів Громадської ради

Загалом, Громадська рада створена для того, аби представники громадських організацій, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, могли брати участь у формуванні та реалізації державної й місцевої політики.

До участі в установчих зборах відібрали представників 47 інститутів громадянського суспільства Сумщини. Проте, на заході учасникам зборів потрібно було обрати шляхом рейтингового голосування лише 35 осіб. Саме вони й сформували новий склад Громадської ради.

У Сумах обрали членів Громадської ради

Сьогодні організація “Клуб “Шанс” увійшла до Громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації.  Це важливий для нас крок, адже Громадська рада – своєрідний інструмент, за допомогою якого визначається та враховується думка й голос громадськості під час прийняття управлінських рішень. Таким чином ми зможемо впливати на формування політики відносно наших цільових груп, змінювати підходи та шукати нові шляхи впливу задля вирішення проблемних питань, – говорить Наталія Гапієнко, програмний директор громадської організації “Клуб “Шанс”.

Участь у роботі Громадської ради проходить на добровільних громадських засадах. Термін повноважень триває два роки.

У Сумах обрали членів Громадської ради

Сьогодні ми спрацювали за принципом “Нічого для нас без нас”. Ми максимально зосереджуємо наші зусилля аби ефективно впливати на формування політик відносно спільноти наркозалежних. Тож факт включення до складу громадської ради – ще один успішний кейс для організації, – говорить Яна Дейнека, регіональна представниця БО БФ “Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю”.

Також на установчих зборах заслухали інформацію голови попереднього складу Громадської ради про її діяльність.

Для тих представників ІГС, які не ввійшли до складу громадської ради, є можливість в подальшому стати її членом – у разі припинення будь-якою особою членства у Громадській раді її місце займає наступний за рейтингом кандидат.

Перше засідання громадської ради відбудеться 25 квітня.

Коментувати
24 лютого 2021
23 лютого 2021
22 лютого 2021
19 лютого 2021
18 лютого 2021
17 лютого 2021
16 лютого 2021