У Сумах оголосили карантин

0

Завтра сумські навчальні заклади підуть на трьохтижневий карантин через загрозу коронавірусу. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У Сумах оголосили карантин

Так, припинено навчально-виховний процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів і форм власності з 12 березня по 4 квітня. Разом із тим, у найближчі два дні, 12 та 13 березня, у школах діятиме так званий перехідний період: заклади забезпечуватимуть прийом учнів (із медперсоналом) без організації освітнього процесу. Водночас, у дитсадках упродовж карантину працюватимуть чергові групи, але дітей прийматимуть виключно після медичної перевірки (зовнішній огляд, вимірювання температури).

Як зазначила в. о. начальника управлінння освіти і науки Тетяна Дрига, на час карантину вивільнені працівниківзакладів дошкільної, загальної середної та позашкільної освіти, за бажанням, можуть піти у тарифні відпустки.

Рішенням комісії в місті заборонено проведення різного роду масових заходів. Керівникам спортивно-розвальних закладів різних форм власності рекомендовано уникати проведення заходів за участі великої кількості людей. Також має бути посилено дезінфекційні заходи на робочих місцях, у місцях скупчення людей (ринки, магазини, ЦНАП, департамент соціального захисту населення) та у громадському транспорті.

Заступник директора ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» Михайло Мацюк повідомив, що проведені сумськими фахівцями дослідження не виявили наявність вірусу у літнього сумчанина, котрий повернувся з Італії та мав підозру на COVID-19. До кінця дня мають надійти результати досліджень зі столиці.

Коментувати
07 квітня 2020
06 квітня 2020
03 квітня 2020
02 квітня 2020