У Сумах погіршилася ситуація з COVID-19

0

Ситуація з поширенням коронавірсу в Україні продовжує погіршуватись, у більшості областей зафіксовані негативні зміни. У Сумській області минулого тижня показники захворюваності та динаміки госпіталізації перевищили нормативні показники. Щодо Сум, то протягом останніх семи днів відбулося стрімке зростання кількості хворих із цією недугою. Щодоби фіксувалося від 16 до 80 нових випадків. 

У Сумах погіршилася ситуація з COVID-19

Про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я Олена Чумаченко на апаратній нараді.

На сьогодні хворіють 564 сумчанина, в міських лікувальних закладах на стаціонарному лікуванні перебувають 86 хворих. У КНП «Клінічна лікарня № 5» – 48 людей (20 – на кисневій підтримці, четверо – у відділенні інтенсивної терапії, троє – підключені до апаратів ШВЛ), у КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» – 24 хворих (один – у відділенні інтенсивної терапії), у КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» – 14 пацієнтів (одна дитина – у відділенні інтенсивної терапії).

У медичних закладах, що перебувають у підпорядкуванні сумської громади, для хворих на COVID-19 дорослих є 231 вільне ліжко (кожне забезпечене киснем), для дітей – 101 (всі забезпечені киснем).

Ще 26 містян лікуються в стаціонарі КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології імені З. Й. Красовицького» (п’ятеро хворих перебувають у відділенні інтенсивної терапії, четверо підключені до апаратів ШВЛ), 25 – у КНП «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» (четверо хворих – у відділенні інтенсивної терапії, двоє – підключені до апарата ШВЛ).

На фоні зростання захворюваності Олена Чумаченко відзначила уповільнення темпів вакцинації серед жителів громади. Загалом наразі проведено 156 114 щеплень. Рівень вакцинації медичного персоналу становить 70%.

Начальник управління охорони здоров’я повідомила, що в робочі дні сумчани можуть щепитися в будь-якій амбулаторії Центрів первинної медико-санітарної допомоги, на вихідних – у трьох пунктах вакцинації при закладах охорони здоров’я міста (вул. Іллінська, 48/50; вул. Привокзальна, 3А; вул. Ковпака, 7) та в Центрі масової вакцинації в ТРЦ «Київ».

Коментувати
22 жовтня 2021
21 жовтня 2021
20 жовтня 2021
19 жовтня 2021
18 жовтня 2021
14 жовтня 2021
13 жовтня 2021