У Сумах посилили карантин: нові обмеження

0

Сьогодні, 8 жовтня, виконком Сумської міської ради посилив карантинні обмеження у місті. Розповідаємо, що зміниться. 

У Сумах посилили карантин: нові обмеження

Відзавтра у Сумах діятиме загальний масковий режим, обмежать проведення масових заходів, збільшать кількість мобільних груп з контролю за дотриманням вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів працюючими об’єктами та населенням.

Окрім цього, в разі систематичних порушень карантинних заходів суб’єктами підприємництва сфери торгівлі та ресторанного господарства (за наявності трьох складених адміністративних протоколів чи зауважень), виносити на розгляд виконавчого комітету питання про тимчасове припинення їх роботи до послаблення рівня епідемічної небезпеки.

Відсьогодні, 8 жовтня, встановлюються обмеження на прийом та обслуговування фізичних і юридичних осіб суб’єктами господарювання, закладами, які забезпечують життєдіяльність міста.

Із понеділка. 12 жовтня, має проводитися дезінфекція місць загального користування в житлових будинках (в подальшому – у відповідності до затверджених графіків) і на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності та підпорядкування.

Коментувати
27 листопада 2020
26 листопада 2020
25 листопада 2020
24 листопада 2020
23 листопада 2020
20 листопада 2020
19 листопада 2020
18 листопада 2020