У Сумах презентували книгу “Сумщина. Велика спадщина: Поезія”

0

Учора, в Сумському державному педагогічному університеті ім. Макаренка презентували книгу “Сумщина. Велика спадщина: Поезія”.

У Сумах презентували книгу “Сумщина. Велика спадщина: Поезія”

Це – друге видання унікального проекту «Сумщина. Велика спадщина». Першою книгою, яку видали в рамках проекту була “Сумщина. Велика спадщина: Образотворче мистецтво”.  Її надрукували та презентували у січні цього року.

У Сумах презентували книгу “Сумщина. Велика спадщина: Поезія”

Є ще одна гарна новина – третя книга – Проза – вже планується до виходу до кінця 2019 року. Так що серія започаткована та активно розвивається. Також ми хочемо зробити сайт, де, окрім спадщини та тих митців, хто увійшов до друкованої версії, будуть розміщені сучасні молоді митці. І серію одноіменних документальних фільмів, – говорить Євген Положій, модератор проекту.

У планах також видати серії книг “Краєзнавство”, “Фотографія”, “Музика”, “Театр”, “Кіно” та “Архітектура”.

У Сумах презентували книгу “Сумщина. Велика спадщина: Поезія”

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький наголосив, що обласна влада завжди підтримує ініціативи, які популяризують Сумщину на всіх рівнях. Зокрема, Сумська обласна державна адміністрація збільшила фінансування на книговидання зі 100 тисяч гривень до 2 мільйонів з коштів обласного бюджету.

«Сумщина. Велика спадщина» – спільний проект Сумської ОДА та творчих спілок області. Він є синергетичним результатом обьєднання зусиль та цікавий у двох вимірах: історико-культурному та промоційному. Ми популяризуємо Сумську область зі слоганом “Сумщина надихає”, і такі видання підтверджують наш лозунг. У цілому, я переконаний, що книжкові проекти, які останнім часом втілюються у життя за сприяння облдержадміністрації, заслуговують на те, щоб бути представленими на всеукраїнських та міжнародних виставках і конкурсах, – говорить Дмитро Живицький.

До слова, видання “Сумщина. Велика спадщина: Поезія” підготовлено до друку та видано видавництвом «Університетська книга».

Коментувати
03 лютого 2023
02 лютого 2023
01 лютого 2023
31 січня 2023