У Сумах презентували виставку живопису Анастасії Парфіло

0

У Сумах презентували виставку живопису від сумської мисткині Анастасії Парфіло під назвою “365”. Відкрили експозицію в міській галереї.

Фото Агенції промоції “Суми”

Головні герої робіт авторки – коні, хоча вона також малює людей та пейзажі. За допомогою образів цих неперевершених тварин вона намагається показати світ у незвичній формі, зовсім з іншого ракурсу. ЇЇ роботи знаходяться і продовжують поповнювати приватні колекції у США, ОАЕ, Норвегії, Німеччини та Франції.

Фото Агенції промоції “Суми”

Фото Агенції промоції “Суми”

Назва цієї виставки присвячена головній моїй праці – проекту “365 картин за 365 днів”, реалізація якого тривала з 1 травня 2017 року по 1 травня 2018 року. Завданням цього “виклику” було намалювати 365 портретів коней протягом одного року, витримати всі складнощі та дійти до головної мети – прищепити людям любов і повагу до тварин, а саме до коней. В кінці проекту усі роботи були складені в одну єдину мозаїку, на якій проступає головний силует-образ. На виставці у вас є можливість спостерігати за результатом цього випробовування, відчути енергетику та об’єм роботи, надихнутися й полюбити цих тваринок. Крім того, тут представлені й інші картини, на яких коні грають роль більш символічну, ніж реальну; і можна поміркувати над сенсом життя, чи вигадати якусь казку… Головне, щоб від переглянутого утворювалось нове бачення простих речей і відкрилась можливість зсунути рамки дозволеного сприйняття, – говорить авторка робіт.

Фото Агенції промоції “Суми”

Фото Агенції промоції “Суми”

Експозиція буде доступна для відвідувачів Сумської міської галереї до 16 грудня включно. Вхід вільний.

Коментувати

19 червня 2019
18 червня 2019