У Сумах розкажуть, як реагувати на випадки насильства над дітьми

0

У Сумах відбудеться круглий стіл на тему “Реагування на випадки насильства над дітьми”. Організовує захід Клініка дружня до молоді дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди та Приймальня УГСПЛ м. Суми.

У Сумах розкажуть, як реагувати на випадки насильства над дітьми

Значна кількість дітей по всьому світі не тільки зазнають негативного впливу через війни, економічні проблеми та неефективні політичні рішення, але й відчувають на собі негайні та довготермінові наслідки насильства та нехтування. Дослідження в різних країнах світу обґрунтовують визнання шкідливими деяких з існуючих виховних та суспільних практик. З’являється все більше знань, які допомагають спланувати діяльність з профілактики фізичних та емоційних ушкоджень дітей, що потім впливали б на них протягом усього життя. Одночасно з цим, посилюється міжнародний рух у підтримку дітей, – зауважують організатори.

Фахівці, які працюють з дітьми, мають враховувати у своїй практиці вплив різних культур, підходів до виховання, законодавства.

Як реагувати та протидіяти насильству над дітьми: учасники заходу мають розробити реальний механізм співпраці та перенаправлення, який забезпечить негайне реагування на кожний з випадків в родинах та освітніх закладах, щоб якісно працювати та діяти в інтересах дітей.

На круглий стіл до обговорення проблеми запрошуються представники державних установ, лікарі, поліції, фахівці регіонального та місцевих центрів БПД, правозахисники, журналісти, громадські організації.

Захід відбудеться у вівторок, 23 жовтня, у Клініці дружній до молоді (вул. Івана Сірка, 3). Початок о 13:00.

Коментувати
19 червня 2020
18 червня 2020
17 червня 2020
16 червня 2020
15 червня 2020