У Сумах скаржаться на порушення графіків руху приватних автобусів

0

Приватні маршрутки мають курсувати вулицями Сум, дотримуючись графіків руху. Таке звернення жителі обласного центру зарєстрували в Єдиній системі місцевих петицій.

Петицію зареєстрували сумчани

Петицію зареєстрували сумчани

Зокрема, автор петиції скаржиться на роботу приватних автобусів №15 і №52, які, за його словами, зникають з маршрутів після 19-ої години.

Щоразу під час проведення транспортних конкурсів однією з умов є дотримання графіку руху маршруток. Власники обіцяють возити нас хоча б до 22-Ї, але реально після сьомої вечора виїхати з вул. Ковпака в бік автовокзалу нереально, всі машини залишають маршрут. Головне заправити авто, а пасажири стоять обабіч дороги. Враховуючи те, що поруч великий дачний масив, то багато людей зі своїм урожаєм змушені їхати з пересадками. Чому №13 є? Чому №12 їздить допізна, а для власників №15 договори не існують? – наголошує автор звернення.

Сумчани чекають відповіді від міської влади і сподіваються, що зможуть скористатися громадським транспортом не лише вдень, а перевізників, котрі порушують умови договору, притягнуть до відповідальності.

За цю петицію жителі обласного центру вже віддали 128 голосів із 250 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 42 днів.

Коментувати