У Сумах скаржаться на порушення графіків руху приватних автобусів

0

Приватні маршрутки мають курсувати вулицями Сум, дотримуючись графіків руху. Таке звернення жителі обласного центру зарєстрували в Єдиній системі місцевих петицій.

Петицію зареєстрували сумчани

Петицію зареєстрували сумчани

Зокрема, автор петиції скаржиться на роботу приватних автобусів №15 і №52, які, за його словами, зникають з маршрутів після 19-ої години.

Щоразу під час проведення транспортних конкурсів однією з умов є дотримання графіку руху маршруток. Власники обіцяють возити нас хоча б до 22-Ї, але реально після сьомої вечора виїхати з вул. Ковпака в бік автовокзалу нереально, всі машини залишають маршрут. Головне заправити авто, а пасажири стоять обабіч дороги. Враховуючи те, що поруч великий дачний масив, то багато людей зі своїм урожаєм змушені їхати з пересадками. Чому №13 є? Чому №12 їздить допізна, а для власників №15 договори не існують? – наголошує автор звернення.

Сумчани чекають відповіді від міської влади і сподіваються, що зможуть скористатися громадським транспортом не лише вдень, а перевізників, котрі порушують умови договору, притягнуть до відповідальності.

За цю петицію жителі обласного центру вже віддали 128 голосів із 250 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 42 днів.

Коментувати

24 травня 2019
23 травня 2019
22 травня 2019