У Сумах святкують “Дні Європи на дивані”

0

Протягом місяця Сумщина, вся Україна та країни ЄС святкують разом «Дні Європи на дивані». Цьогоріч вперше за тринадцять років свято перенесли в онлайн.

У Сумах святкують “Дні Європи на дивані”

“Дні Європи” в Сумах організовують громадська організація “Center for Euroinitiatives”, Євроклуби Сумщини та волонтери. Зазвичай, це масовий захід в центрі міста з ярмарком, майстер-класами, іграми, флешмобами та фотозонами. Проте, цей рік вніс свої корективи. Через карантинні обмеження свято перенесли в онлайн.

Заходи розпочалися ще у квітні та триватимуть до 31 травня. На Фейсбук сторінці “Days of Europe 2020” щодня оновлюються різні активності. Міжнародні та сумські волонтери, організатори події, євроклубівці Сумщини та координатори проводять відео майстер-класи, діляться кулінарними рецептами, читають казки Європи мовою оригіналу, поширюють та обговорюють мультфільми, проводять квізи на тему Європейських цінностей, відео челенджі про країни ЄС та оновлюють рубрики з цікавими фактами.

Так, наприклад, 15 травня, учні та вчителі з України, Грузії, Німеччини та Польщі в рамках Днів Європи провели онлайн-зустріч. Близько 70 людей зібралося разом, аби поговорити про Європейські цінності, толерантність, вирішення конфліктів, безвіз та як можна подорожувати, не виходячи з дому.

Окрім цього, кожного дня на сторінці публікують привітання від колег, іноземних партнерів і мотиваційний відео колишніх євроклубівців, в яких вони діляться власними історіями, думками, досвідом і здобутками.

Цьогоріч приєднатися до онлайн-заходів може будь-хто, з будь-якої локації чи міста та у зручний час, адже вони — просто у смартфоні! І все це заради нових відкриттів: культури, мови, традицій, цінностей, історії, літератури тощо.

Коментувати
28 вересня 2020
25 вересня 2020
24 вересня 2020
23 вересня 2020