У Сумах відбудеться Кубок України з дрег-рейсингу

0

21 вересня на території злітної смуги «Аеропорт Суми» відбудуться змагання, в яких візьмуть участь найсильніші пілоти і найпотужніші авто з усієї України. 

У Сумах відбудеться Кубок України з дрег-рейсингу

Цього року у змаганнях планується участь пілотів Андрія Кравченка (м.Київ) – багаторазового чемпіона України, майстера спорту України, учасника професійних змагань з автомобільного спорту міжнародного рівня, Сергія Соловченка (м.Суми) – багаторазового чемпіона України, майстера спорту України, Олеся Лиса (м.Суми) – чемпіона України, майстера спорту України та Вадима Лисого (м.Суми) – чемпіона України.

За словами президента Федерації автоспорту Сумщини Вадима Лисого, крім змагань, на відвідувачів чекає автомотовиставка. Також планується проведення майстер-класів для малечі, змагання з мото-драгу, квадро-драгу. Усі бажаючі зможуть взяти на прокат квадроцикли. Нагородження переможців змагань буде проходити під музичний супровід  сучасного кавер-гурту «Шторм».

Відкриття змагань о 12:00.

Довідково. З таким видом спортивних змагань наша область знайома вже давно. Тричі в Сумах, у 2006, 2007, 2009 роках, проводився Всеукраїнський турнір з Дрег-Рейсингу. У 2011 році був проведений Всеукраїнський Кубок з Дрег-Рейсингу (автоперегони на прискорення) «Суми-Форсаж», у 2018 році – Кубок України з автоспорту. У 2012, 2015, 2016 роках етапи чемпіонату України з Дрег-Рейсингу відбувалися на злітній смузі аеропорту м. Конотоп.

Дрег-рейсинг – це гонка по прямій на чверть милі (402 метри) з максимальним прискоренням. У заїзді стартує два автомобілі або мотоцикли, переможець визначається за олімпійською системою, тобто на вибування. Для того, щоб зрівняти початкові шанси учасників, встановлена класифікація за типами приводів та об’єму двигуна. Змагання такого роду користуються неабиякою популярністю та збирають велику кількість учасників і глядачів в усьому світі.

Коментувати

21 жовтня 2019
18 жовтня 2019