У Сумах відбувся перший “Правовий Speed-Dating”

0

2 лютого у Сумському міському центрі дозвілля молоді відбувся перший “Правовий Speed-Dating”. З сумчанами зустрілася місцева поліція та юристи.

У Сумах відбувся перший “Правовий Speed-Dating”

Загалом на захід прийшли п’ять спікерів: три представники Патрульної Поліції та два юристи  Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У Сумах відбувся перший “Правовий Speed-Dating”

«Правовий Speed-Dating» складався з п’яти раундів по 15 хвилин кожен. Учасники мали змінювати свого спікера у кожному раунді, тож можна було почути думку кожного спеціаліста.

У Сумах відбувся перший “Правовий Speed-Dating”

Мені пощастило брати участь у правовому заході. Я думав, що зустрітися та просто поговорити з поліцейським це майже нереальна справа, – ділиться своїми враженнями учасник заходу Данііл Глущенко, – На мою думку, нашому суспільству потрібно більше таких проектів. Адже кожен громадянин, не боячись, може з легкістю поставити своє питання, яке його хвилює, та отримати відповідь.

У лотареї, яку провели в рамках заходу, учасники змогли виграти еко-сумку з корисною правовою інформацією.

«Правовий Speed-Dating» відбувся у рамках проекту “ПОЛІС”, що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США. Захід організовував “Центр євроініціатив” за підтримки Патрульної Поліції, Сумського міського центру дозвілля молоді СМР, Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Коментувати

23 січня 2019
22 січня 2019