У Сумах військові здали кров для Авдіївки

0

У Сумському обласному центрі служби крові триває благодійна акція на користь стабілізаційного центру Авдіївської міської лікарні, де отримують медичну допомогу поранені в зоні АТО військові.

У Сумах військові здали кров для Авдіївки

Близько десяти працівників Сумського районного військового комісаріату прийшли до СОЦСК, аби здати компоненти крові для своїх колег.

У військкоматі працюють всього 16 чоловік, з них 11 військових і 5 цивільних, – розповідає військовий комісар Сумського району Яків Вензик. – І семеро з 11 військових проходили службу в зоні АТО, двоє і зараз знаходяться там. Тому ми сьогодні тут. Ще кілька наших працівників прийдуть здавати кров у понеділок. Ми знаємо, що нашим друзям, які знаходяться там, потрібна допомога – і хочемо хоч чимось їм допомогти, щоб вони відчули нашу підтримку. Деякі з наших співробітників вже здавали кров раніше – тепер, порадившись, ми вирішили зробити це разом.

Компоненти крові здають і військові, і цивільні працівники воєнкомату.

Я військова людина, я знаю, що нашим хлопцям не вистачає медикаментів, у тому числі – й компонентів крові, тому й вирішив здати кров для них. Можливо, це комусь врятує життя, – говорить підполковник Анатолій Мостович.

У Сумах військові здали кров для Авдіївки

Я сам був у зоні АТО, знаю, наскільки це важливо для надання першої допомоги, – каже
підполковник Микола Притика. – Доводилося бачити ситуації, коли людину могло
врятувати лише термінове переливання.

Акція по збору компонентів крові для військових продовжується. Долучитися до неї можна в
Сумах за адресою: пр.Громадянський, 2, а також у відділеннях СОЦСК у Шостці, Ромнах та
Конотопі.

Коментувати
24 лютого 2021
23 лютого 2021
22 лютого 2021
19 лютого 2021
18 лютого 2021
17 лютого 2021
16 лютого 2021