У Сумах влаштували показовий День цивільного захисту

0

“Сучасний заклад – територія безпеки”. Під таким гаслом у сумській №6 провели показовий День цивільного захисту для керівників міських освітніх закладів. Про це пише Інформаційний портал СМР. 

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

Учасниками заходу стали освітяни і посадові особи з питань цивільного захисту, відповідальні за протипожежну безпеку в навчальних закладах. Також до проведення показового Дня цивільного захисту долучилися рятувальники, вибохотехніки, кінологи, а ще працівники рятувально-водолазної служби, навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Сумщини.

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

Мета таких навчань: удосконалення форм і методів роботи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, формування практичних навичок, відпрацювання алгоритму дій при виникненні НС, пропаганда передового досвіду щодо створення безпечного середовища та вироблення в учасників освітнього процесу необхідної моделі поведінки.

Фото smr.gov.ua

Фото smr.gov.ua

Начальник управління освіти і науки СМР Антоніна Данильченко наголосила на необхідності перегляду підходів у організації цивільного захисту в школі, формуванні здоров’язбережувальної компетентності учнів, у тому числі шляхом відпрацювання правильного алгоритму дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Показовий День цивільного захисту включав у себе теоретичні та практичні заняття.

Учасникам заходу презентували тематичні доповіді. Також діти мали можливість ознайомитися з експозицією спецспордяження і спробувати загасити умовне загорання. Крім того, відпрацювали алгоритм дій при виникненні пожежі та провели евакуацію учасників освітнього процесу.

Проведення подібних заходів сприяє поглибленню знань з даної теми і придбанню практичних навичок щодо дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації, – зауважив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення СМР Артур Петров.

Наступного тижня, 26 квітня, Дні цивільної охорони відбудуться в всіх закладах загальної середньої освіти міста.

Коментувати

15 січня 2019